Дні польського сільського господарства та виставка EURO AGRO

Модератор: admin

Дні польського сільського господарства та виставка EURO AGRO

Сообщение Марина Байлина » 30 окт 2017, 13:15

Изображение
Шановні пані та панове! Маю честь Вас запросити
на Дні польського сільського господарства та виставку EURO AGRO у Львові 28,29
та 30 листопада 2017 у Львові!!!!

Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП у Києві має честь запросити Вас до участі в міжнародній тематичній конференції «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», що відбудеться 29 листопада 2017 року у Львові в рамках промоційного заходу під назвою «Дні польського сільського господарства», який буде організований під час сільськогосподарської виставки "ЄВРО АГРО – 2017".
Хочемо поінформувати Вас, що «Дні польського сільського господарства» будуть організовані Відділом Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства РП у Києві в партнерстві із Товариством Інтеграція Європа-Схід. Додатково до співпраці вже приєдналися Польсько-Українська Господарча Палата та організатори виставки „ЄВРО АГРО 2017” Targi Kielce AT i Gal-EXPO AT.
Це вже третя подія (попередня відбулася в листопаді минулого року у Львові), метою якої є просування польської економіки та активізація польсько-української співпраці, особливо в сільськогосподарському секторі.
Теми, які цьогоріч цікавлять українську сторону:
польський ринок агропродовольчої продукції і його місце в Європі,
новітні технології розведення і вирощування (н-д, садівництво, що розвивається на Західній Україні, вирощування тепличних культур, розведення свиней, рогатої худоби, свійської птиці, продукція яєць),
використання новітніх технологій у фермерстві – навчальні тренінги і підвищення кваліфікації українських кадрів,
переробка зерна та фермерських продуктів, упакування для продуктів і т.д.
Участь в Днях польського сільського господарства у Львові БЕЗКОШТОВНА
організатори забезпечують БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРЕКЛАД однаково під час конференції, зустрічей B2B як і під час презентації польських експертів на стенді ВСТтІ (WPHI)
організатори забезпечують додаткову інформаційну підтримку для польських підприємств, зацікавлених приїздом на Дні польського сільського господарства та на виставку ЄВРО АГРО до Львова (транспорт, проживання, стенди на виставці і т.п.).
Щоб взяти участь в Конференції і розмовах В2В, потрібно заповнити наступну електронну анкету заявника – також доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

Будемо дуже раді Вас бачити та почати з Вами співпрацю!!!

З повагою, Марина Байліна
Координатор проекту

Всі подробиці за координатами tel. +380637780651 Viber
e-mai: baylinastesha@gmail.com
Аватар пользователя
Марина Байлина
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 30 окт 2017, 13:00
Вид фермерской деятельности: Организация сельхоз віставок, конференций, тренингов и мастер классов как в Украине так и в Польше
Имя: Марина
Место проживания: Кельце, Польша
Пункты репутации: 0
новичок

Вернуться в Сельскохозяйственные выставки

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Vik, Yandex [Bot]