ИнтерАГРО

Модератор: admin

ИнтерАГРО

Сообщение Олегович » 03 ноя 2014, 12:03

Изображение
Найбільша виставка сільськогосподарської техніки та обладнання в Україні «ІнтерАГРО 2014» відкрилась!
Сьогодні, 28 жовтня 2014 року, в Києві відкрилась десята ювілейна міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014», яка проходить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2б).

В роботі виставки беруть участь близько 300 компаній з України та 12 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайваню, Туреччини, Франції, Швейцарії та Швеції. Національною експозицією представлена Франція, колективною експозицією - Німеччина.

Цьогорічна експозиція, яка складає понад 30 000 кв.м. представляє: сільськогосподарську техніку, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, біоенергетику, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.
Учасники виставки – провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, серед яких: Amazone, Berthoud Agricole, Case, Caterpillar, Claas, Deutz Fahr, Horsch Maschinen, Gaspardo, John Deere, Kuhn, Kockerling, Lemken, Siloking, New Holland, Great Plains, Poettinger, Vaderstad, Strom-Bednar, Fliegl, Восход, Львівагромашпроект, Велес-Агро та багато інших.

У церемонії урочистого відкриття десятої ювілейної виставки «ІнтерАГРО 2014» взяли участь високоповажні гості:
Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Рутицька Владислава Валеріївна, Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинcької Республіки в Україні її Високоповажність Пані Ліла Ролдан Васкес де Муан, Директор Економічної місії УБІФРАНС в Україні Алексі Струве, Керівник відділу сприяння експорту Асоціації виробників сільськогосподарської техніки Німеччини (VDMA) Александер Хаус, Голова робочої групи VDMA у країнах СНД, Голова німецько-українського діалогу східного комітету німецької економіки Дірк Штратманн.

Підтримку в організації та підготовці «ІнтерАГРО 2014» надали відомі вітчизняні і зарубіжні установи, компанії та організації, зокрема, Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Посольство Франції і Французьке агентство з міжнародного розвитку підприємств UBIFRANCE, Посольство Федеративної Республіки Німеччина, Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA, виставкова компанія IFWexpo (Німеччина).
Під час церемонії офіційного відкриття Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович привітав учасників та гостей з початком ювілейної виставки «ІнтерАГРО»: «Виставка «Інтер АГРО» на сьогодні є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, визнаною не лише в нашій країні, але і в провідних країнах світу - виробниках аграрної продукції і техніки, таких як Франція, Німеччина, Чехія і інші. Загальна площа «Інтер АГРО 2014» складає більш ніж 30 тисяч квадратних метрів. В останні роки виставка «ІнтерАГРО» проводиться в новому форматі: переважна кількість її учасників - виробники сільськогосподарської техніки та устаткування. Ми упевнені, що їх використання допоможе українським аграріям підвищити ефективність своїх господарств та збирати великі урожаї сільськогосподарських культур».

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Рутицька Владислава Валеріївна, привітала організаторів, учасників та гостей виставки зі стартом десятої ювілейної виставки «ІнтерАГРО 2014» та побажала компаніям-учасницям гарної роботи та вигідних контрактів. «В цьому році проходить вже десята міжнародна виставка «ІнтерАГРО - одна з найбільших в Україні, сама відома та шанована. Приємно, що тут представлені всі наші виробники. Перед ними, як ніколи, зараз стоять дуже великі виклики, і завдання нашого міністерства - допомагати в тому, щоб ми мали змогу розширювати співробітництво на світові ринки. Адже для нас вкрай важливо налагоджувати співпрацю з якомога більшою кількістю країн, і чим більше ми зможемо виробляти й продавати, тим потужнішою буде наша економіка», - зауважила Застцпник Міністра.

Протягом чотирьох днів роботи виставки відбуватимуться численні семінари, конференції, круглі столи, майстер-класи, серед яких:
- 10 День Франції в Україні на тему: «Чи є диверсифікація рішенням нових викликів в агровиробництві (енергетичний та фінансовий голод)?»;
- міжнародна конференція: «Технічне обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки в Україні. Оптимізація витрат за рахунок впровадження інноваційних технологій та підвищення технічної підготовки персоналу»;
- круглий стіл: «Ринок сільськогосподарської техніки України - що чекає нас завтра?»;
- підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award»;
- міжнародна науково-практична конференція: «Кооперація – шлях до підвищення ефективності ( німецький досвід)»;
- робота консультаційного центру та «гарячої лінії» - «Правове поле», на яких експерти, юристи аграрної та земельної практик, практики нерухомості та інфраструктурних проектів безкоштовно консультуватимуть з більшості актуальних питань галузі.

К СОЖАЛЕНИЮ О ВЫСТАВКЕ БУДУ РАССКАЗЫВАТЬ И ПОКАЗЫВАТЬ В ПРОШЕДШЕМ ВРЕМЕНИ,ТАК КАК ВО ВРЕМЯ ПРОВЕДЕНИЯ БЫЛ ЗАНЯТ И ПРАКТИЧЕСКИ ВСЁ ВРЕМЯ ПРОВОДИЛ НА ВЫСТАВКЕ. :)
Аватар пользователя
Олегович
Друзья
Друзья
 
Сообщений: 465
Зарегистрирован: 11 авг 2014, 09:29
Вид фермерской деятельности: Птицеводство,голубеводство,а также сад,огород и т.д.:)
Имя: Александр
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 172
Проверенный

Re: ИнтерАГРО

Сообщение Олегович » 03 ноя 2014, 12:41

ПРОГРАММА ПРОВИДЕНИЯ МЕРОПРИЯТИЙ НА ВЫСТАВКЕ:

28 жовтня 2014р.
11:00 - 12:00 Церемонія офіційного відкриття 10 міжнародної агропромислової виставки «ІнтерАГРО 2014».Павільйон № 3

Міжнародна конференція:
«Сучасні тенденції та перспективи нормативно-правового регулювання агробізнесу України»
Тематичні питання для розгляду на конференції:

загальний огляд юридичних аспектів та проблемних питань експорту сільськогосподарської продукції до ЄС
актуальні проблеми земельних відносин в Україні та способи їх вирішення;
сучасні тенденції та перспективи нормативно-правового регулювання насінництва та садивного матеріалу в Україні;
актуальні питання регулювання ринку сільськогосподарської техніки в Україні та способи їх вирішення. Проблемні питання регулювання ринку сільськогосподарської техніки в Україні;
аналіз актуальних профільних законопроектів в сфері ринку сільськогосподарської техніки в Україні – наслідки для виробників та постачальників;
Відповіді на запитання.
Організатори:
юридична компанія ОМП,
дирекція виставки ІнтерАГРО 2014.Павільйон №3,конференц-зал №5


29 жовтня 2014р.
9:00 - 17:00 Міжнародний семінар: «Ефективне свинарство»
Організатор:
Журнал «Агроексперт» Павільйон №1,конференц-зал №4
10:00 - 11:00 Конференція:
«Ремонт двигунів на сільськогосподарську техніку з продовженою гарантією»
Організатор: «Цеппелін Україна» Павільйон №3,
конференц-зал №1
10:00 - 16:00 Науково-практична конференція:
«Ефективний захист рослин у сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур»
Організатор:Журнал «Пропозиція».Павільйон №1,конференц-зал №1
11:00 - 13:00 Науково-практичний семінар:
«Соя. Сучасні аспекти вирощування»
Організатор: Інститут агроекології і природокористування НААН.Павільйон №1,конференц-зал №2
Міжнародна конференція:
«Технічне обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки в Україні. Оптимізація витрат за рахунок впровадження інноваційних технологій та підвищення технічної підготовки персоналу»

Доповідь:
«Сучасні вимоги до системи технічного обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки та напрями їх реалізації. Залежність строків та якості збирання врожаю від стану технічної бази господарства»
Доповідач:Доктор технічних наук, професор Войтюк В.Д., НУБІП

Доповідь:
«Інноваційні напрями сервісу техніки та забезпечення його запасними частинами»
Доповідач:Доктор технічних наук, професор Рубльов В.І., НУБІП

Доповідь:
«Якісні матеріали, вузли, агрегати та комплектувальні вироби – шлях до вітчизняного виробництва сучасної сільськогосподарської техніки та підтримки її в працездатному стані»
Доповідач:Фахівець УКРНДІПВТ ім. Л.Погорілого

Доповідь:
«Проблеми і перспективи розвитку сервісу техніки агропромислового комплексу України. Державно-правове регулювання питань захисту прав споживачів сільськогосподарської техніки та обладнання»
Доповідач:Котенко С.С., провідний інженер, ІМЕСХ

Доповідь:
«Якісне гарантійне та сервісне обслуговування - запорука успішної реалізації сільськогосподарської техніки»
Доповідач:фахівець компанії Агротемп

Доповідь:
«Комплексна пропозиция Invent Group для сільського господарства.
Мастильні матеріали, антифризи, фільтри»
Доповідач:Фахівець компанії Invent Group

Організатори:
дирекція виставки ІнтерАГРО 2014,
УКРНДІПВТ ім. Л.Погорілого.Павільйон №1,конференц-зал №3

Міжнародний семінар:
«Практичні аспекти стрип - тіл та GPS технологій як складових точного землеробства»

Доповідь:
«Стрип - тіл від Orthman та його дистриб’ютора ТОВ «Грінко Агро»
Доповідач:Сергій Грінченко, Директор компанії «Грінко Агро».

Доповідь:
«Система точного землеробства від AG Leader та його дистриб’ютора ТОВ «Агро Інвест», практичні аспекти»
Доповідач:М. Куценко, «Агро Інвест»,

Доповідь:
«Практика застосування стрип - тіл та точного землеробства в Україні»
Доповідач: фахівець компанії ТОВ Грінко

Організатор:
ТОВ Грінко, дистриб’ютор компанії Orthman.Павільйон №3,конференц-зал №4

10-й День Франції в Україні
Міжнародна конференція: «Чи є диверсифікація рішенням нових викликів в агровиробництві (енергетичний та фінансовий голод)?»
Програма конференції:
13:30 - 14:00
Реєстрація учасників
14:00 - 14:05
Урочисте відкриття конференції
Алексі СТРУВЕ, Директор Убіфранс Україна, Посольство Франції в Україні
Жан-Жак ЕРВЕ, Радник правління з питань сільського господарства ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Доповіді:
14:05 - 14:20
Передумови ефективного використання мінеральних добрив, Катерина ГУБІНА, Засновник лабораторії АГРОТЕСТ
14:20 - 14:40
Зважені підходи до мінерального живлення рослин, Флоран АРІНЬЯК, Керівник ТОВ «ТІМАК АГРО Україна»
14:40 - 15:00
Раціональний обробіток ґрунту, Віктор СИЧ, Генеральний директор ТОВ «КУН-Україна»
15:00 - 15:20
Сорго – адаптація до зміни клімату, представник НІБУЛОН
15:20 - 15:40
Соя як інструмент зниження азотозалежності в агровиробництві, представник ППНСНФ «Соєвий вік»
15:40 - 16:00
Раціональні підходи до первинної переробки зерна, представник KMZ
16:00 - 16:20
«Кормовий клин» як один з інструментів сталого агровиробництва та диверсифікації ризиків, представник ФГ «Промінь»
16:20 - 16:50
Особливості аналізу різних типів агрокомпаній, Вікторія Ступак, Директор департаменту розвитку продуктів малого та середнього бізнесу, та Віталій Грінченко, Начальник управління кредитного аналізу, ПАТ «Креді Агріколь Банк»
16:50 - 17:00
Запитання-відповіді.
Організатори:
Посольство Франції в Україні, Економічна Місія Убіфранс, Креді Агріколь Банк, ТОВ Київський міжнародний контрактовий ярмарок.Павільйон №3,конференц-зал №2


6-й Науково – технічний семінар:
«Шини та колеса. Вплив тяги, прохідності та ущільнення ґрунту на урожайність»

Деградація грунтів України. Вплив ущільнення ґрунтів на урожайність;
причини ущільнення та ерозії ґрунтів,параметри техніки в частині колісних рушіїв: тяга, прохідність, тиск на ґрунт; колесо чи гусениця?
перспективні шляхи вирішення проблеми, дискусія
Організатор:
Завод Колісних Систем «Консіма».Павільйон №1,конференц-зал №3

Науково-практичний семінар:
«Комплексне рішення в системі утилізації гною: компостування, сепарація, внесення»
Організатор:
ТОВ «BNS Group» .Павільйон №3,конференц-зал №5
Науково-практична конференція:
«Спеціальні високоміцні та зносостійкі сталі»
Організатор:
ТОВ «Рууккі Україна».Павільйон №3,конференц-зал №4
Аватар пользователя
Олегович
Друзья
Друзья
 
Сообщений: 465
Зарегистрирован: 11 авг 2014, 09:29
Вид фермерской деятельности: Птицеводство,голубеводство,а также сад,огород и т.д.:)
Имя: Александр
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 172
Проверенный

Re: ИнтерАГРО

Сообщение Олегович » 03 ноя 2014, 12:42

30 жовтня 2014р.
11:00 - 12:00 Практичний семінар:
«Використання силосних гібридів кукурудзи LGNA – запорука збільшення надоїв молока»
Організатор:
ТОВ «Лімагрейн Україна» .Павільйон №3,конференц-зал №2

Практичний семінар:
«Переваги нових гібридів кукурудзи зернового напрямку селекції Лімагрейн»
Організатор:
ТОВ «Лімагрейн Україна».Павільйон №3,конференц-зал №2

Міжнародна конференція:
«Інноваційне дорадництво на шляху Євроінтеграції» в ході проведення
тематичні напрями роботи конференції:
Актуальні питання Євроінтеграції;
Інноваціїні технології в агровиробництві: попит та пропозиція;
Розвиток дорадництва на шляху змін;
Успішні Бізнес-школи.
Організатор:
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України.Павільйон №3,конференц-зал №4

12:00 - 15:00
Міжнародний семінар:
«Енергонезалежність – забезпечення економічної безпеки агрокомпанії»
Організатор:
Український клуб аграрного бізнесу.Павільйон №1,конференц-зал №2

13:00 - 15:00 Круглий стіл:
«Ринок сільськогосподарської техніки України - що чекая нас завтра?»
Модератор - Валерій Берлет , директор компанії "МАРКОМ"
Питання для обговорення:
об'єм та тенденції ринку сільськогосподарської техники;
найбільш популярні сегменти агротехніки та обладнання;
ефективні методи просування в умовах скорочення ринку
Організатор:
компанія «Марком».Павільйон №3,конференц-зал №1

14:00 - 17:00 Міжнародна науково-практична конференція:
«Кооперація – шлях до підвищення ефективності ( німецький досвід)»
Організатор:
Німецько-український агрополітичний діалог (APD) при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій (IER).Павільйон №3,конференц-зал №3

14:00 - 16:00 Науково-практичний семінар:
«Комплексне рішення в системі утилізації гною: компостування, сепарація, внесення»
Організатор:
ТОВ «BNS Group».Павільйон №3,конференц-зал №5
Аватар пользователя
Олегович
Друзья
Друзья
 
Сообщений: 465
Зарегистрирован: 11 авг 2014, 09:29
Вид фермерской деятельности: Птицеводство,голубеводство,а также сад,огород и т.д.:)
Имя: Александр
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 172
Проверенный

Re: ИнтерАГРО

Сообщение Олегович » 03 ноя 2014, 12:55

МАЛАЯ ЧАСТЬ ФОТО С ВЫСТАВКИ:
Изображение
Изображение
Изображение
На днях сброшу ещё информации,фото,видео семинаров и т.д. :)
Аватар пользователя
Олегович
Друзья
Друзья
 
Сообщений: 465
Зарегистрирован: 11 авг 2014, 09:29
Вид фермерской деятельности: Птицеводство,голубеводство,а также сад,огород и т.д.:)
Имя: Александр
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 172
Проверенный


Вернуться в Сельскохозяйственные выставки

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot], Yandex [Bot]