Болезни и их профилактика у гусей

Re: Болезни и их профилактика у гусей

Сообщение coldmen » 28 июн 2017, 09:26

elenohka0 писал(а):
Грета писал(а):А як у вас 10 шт 40 добових гусят влазить у кімнату в ящик? Вони ж великі, пахнуть і займають багато місця.

:o
Я теж не уявляю. У мене гуси (няньки курчат),сплять на старій веранді біля курчат в бананових ящиках з соломою... На ранок :bad: запах- :bomb: .

:o -ujos-
А як вам обом могла прийти в голову думка про те, що ночують всі??????????????????
У Вас двох непогане почуття гумору, мабуть ......... :wacko:
coldmen
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: гуси, свині
Место проживания: Вапнярка

Сообщение Грета » 28 июн 2017, 11:10

elenohka0 писал(а):
Грета писал(а):А як у вас 10 шт 40 добових гусят влазить у кімнату в ящик? Вони ж великі, пахнуть і займають багато місця.

Я теж не уявляю. У мене гуси (няньки курчат),сплять на старій веранді біля курчат в бананових ящиках з соломою... На ранок :bad: запах- :bomb: .
Ну взагалі то, якщо стелити тирсою чи стружкою запаху менше ніж на соломі.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Грета » 28 июн 2017, 11:14

coldmen писал(а):
elenohka0 писал(а):місця.

:o -ujos-
А як вам обом могла прийти в голову думка про те, що ночують всі??????????????????
У Вас двох непогане почуття гумору, мабуть ......... :wacko:
справа в тому що гусеня, якщо забрати від його стада, верещить як різане , бо думає що заблукало. І вони чітко усікають, коли з десятка шт. 4-5 остається. Бігають шукають. Тому і припустили що всі разом. :-o :shout:
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение elenohka0 » 28 июн 2017, 14:48

Грета писал(а):
elenohka0 писал(а): :o
Ну взагалі то, якщо стелити тирсою чи стружкою запаху менше ніж на соломі.

Якщо маленьким то так, а ці двоє здоровенні і що ну стели -ujos- купою лягае послід-ніби кінь навалив. Залишити на вулиці хотіла, верещать за курчатами...і собаки сусідські в загулі, кобелі сітки рвуть в подвіря лізуть, думають що мої сучки гуляють... :diablo:
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, козоводство.
Место проживания: Украина, Львовская о
Пункты репутации: 662
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение coldmen » 28 июн 2017, 23:30

Грета писал(а):справа в тому що гусеня, якщо забрати від його стада, верещить як різане

Повірте я в курсі як це.....
Найбільш хворе перший час ночувало у мене в кімнаті саме і коли його заносили до ящика.....з кімнати неможливо було вийти, треба щоб хтось обов'язково був поряд....зараз їх ночує двоє.....тому спати можу спокійно :)
coldmen
Новый фермер
Новый фермер

Сообщение elenohka0 » 29 июн 2017, 00:24

Якщо у мене буває одне гусиня( з інкубатора) то я йому дзеркало ставлю, тоді на себе любується і не скучає.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение elenohka0 » 29 июн 2017, 00:33

Тарасе, хочу поцікавитись як ви даєте фуразолідон? Фуразолідон прекрасні ліки якось лікувала папугу, але у воді не розчиняються, випадають в осад.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение coldmen » 29 июн 2017, 12:11

elenohka0 писал(а):Тарасе, хочу поцікавитись як ви даєте фуразолідон? Фуразолідон прекрасні ліки якось лікувала папугу, але у воді не розчиняються, випадають в осад.

Одна таблетка містить 50мг діючої речовини.Разова норма на одне гусеня складає 2-5мг(в залежності від захворювання),тобто 2 рази на день по одній за раз таблетці на всіх.....

Фуразолідон розтираю в порошок, висипаю в ложку, набираю в шприц 10 кубиків теплої(не гарячої)води. Капаю з шприца 2-3(краще 2) краплі води в ложку і ретельно розтираю пальцем в напальчнику поступово додаючи води щоб гарно розвести.Виливаю те що в ложці(обмиваю водою з шприца бо сідає на метал) до склянки і розводжу тією водою що залишилася в шприці,ще раз добре розмішую і вже готовий розчин знову набираю в шприц....а далі по схемі 1 кубик на 1 дзьоб(тільки треба постійно струшувати розчин бо все таки залишаються мікрочастинки які швидко осідають )
Последний раз редактировалось coldmen 29 июн 2017, 12:41, всего редактировалось 1 раз.
coldmen
Новый фермер
Новый фермер

Сообщение elenohka0 » 29 июн 2017, 12:38

coldmen писал(а):
elenohka0 писал(а):Тарасе, хочу поцікавитись як ви даєте фуразолідон? Фуразолідон прекрасні ліки якось лікувала папугу, але у воді не розчиняються, випадають в осад.

Одна таблетка містить 50мг діючої речовини.Разова норма на одне гусеня складає 5мг, а в мене їх десять.....тобто 2 рази на день по одній таблетці на всіх.....
Фуразолідон розтираю в порошок, висипаю в ложку, набираю в шприц 10 кубиків теплої(не гарячої)води. Капаю з шприца 2-3(краще 2) краплі води в ложку і ретельно розтираю пальцем в напальчнику поступово додаючи води щоб гарно розвести.Виливаю те що в ложці до склянки і розводжу тією водою що залишилася в шприці,ще раз добре розмішую і вже готовий розчин знову набираю в шприц....а далі по схемі 1 кубик на 1 дзьоб(тільки треба постійно струшувати розчин бо бо все таки залишаються мікрочастинки які швидко осідають )

Я про це і питала. Я попугаю мала дати 1\8 таблетки, теж розминала, засипала в шприц, набирала води і бовтала, пізніше те що осіло попадало в організм першим , а рештою запивалось.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение люда2016 » 29 июн 2017, 13:51

Гусята очень пугливые в смысле дать им что либо со шприца, цыплятам проще конечно , с фуразалидоном однозначно надо повозиться.
люда2016
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Украина
Пункты репутации: 819
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Пред.След.

Вернуться в Болезни и лечение птицы