Помощь при травмах вымени

Уход за выменем, раздой, запуск, девичье молоко ...

Модератор: admin

Помощь при травмах вымени

Сообщение Ветеринар » 16 мар 2015, 14:35

Сегодня получила рассылку :)
У весняний період кіз і корів утримують переважно в приміщеннях і нерідко пошкоджують вим’я гвіздками, трісками, гострими виступами огорожі тощо або отримують забиття вим’я внаслідок ударів сильніших співмешканців. Рани вим’я промивають 3% перекисом водню, застосовують присипку для ран, тканинний препарат по Філатову, антибіотики широкого спектра дії, змазують краї олійними розчинами вітамінів. При цьому молоко здоюють тільки через катетер. Забої вим’я лікують зігріваючими мазями (камфорна, іхтіолова, Вишневського, Живильна), накладають йодну сітку. Ефективне лікування і профілактику хвороб вим’я у кіз забезпечують препарати виробництва ПрАТ «ВНП «Укрзооветпромпостач» - мазі САНОФІТ і КОЛАФЛОКС, крем-емульсія ДЕК.
Если есть желание восстановить профиль, готова обсудить. С Ув. Админ.
Ветеринар
на удалении

(i): Если есть желание восстановить профиль, готова обсудить. С Ув. Админ
Вид фермерской деятельности: -
Место проживания: -
Пункты репутации: 2556
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Re: Помощь при травмах вымени

Сообщение Мармеладова Соня » 17 мар 2015, 07:51

А тканинний препарат по Філатову, это АСД?
Наша жизнь есть то, что мы думаем о ней. Марк Аврелий
Мармеладова Соня
биолог
биолог

Вид фермерской деятельности: козоводство, перепеловодство, органическое земледелие.
Место проживания: Богуславщина
Пункты репутации: 1173
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Вернуться в Всё о вымени