Вредители сада

Сорняки, предупреждение, лечение, борьба с вредителями и болезнями

Re: Вредители сада

Сообщение Stacy » 20 фев 2019, 09:54

Ну дивіться, на скільки знаю пастки є 4 видів: 1.для метеликів це дельта 2.пелюстка для жуків, які летять на колір і феромон, туди прибирають і самці і самки 3.бар'єрна для всяких короїдів та воронки для амбарних- повзучих) звичайно повністю усіх не відловити, але є певний поріг шкідливості, там допускається 10-15% шкідників, які залишаються) сама концентрація феромонні у пастці у 10 разів сильніша за феромон самки. Щодо додаткових самці, то як практик хочу сказати, що якщо він і приваблює то лише самці, і додаткові самки до Вас не прилетить, лише відловите самців. а від одного метеликів, як Ви знаєте іноді і 200 гусениць може вилізти потім. А якщо відловите більшу кількість самців, то на скільки зменшите цю кількість. У мене фото є по східній плодожерці і яблуневий, там вся клейку основі у метеликів, зато яблука врятувала і без хімії) а брала у компанії Біохімтек, це Молдовська фірма, але є представництво в Україні
Stacy
новичок

Вид фермерской деятельности: зерновые, овощи, сад
Место проживания: Украина
Пункты репутации: 0
новичок

Re: Вредители сада

Сообщение VARVARA » 28 фев 2019, 10:49

Добрый день. Хотела бы в этом году облить кипятком кусты смородины и крыжовника от вредителей и болезней. Раньше это не делала. Когда это нужно делать,можно уже сейчас?
VARVARA
новичок

Вид фермерской деятельности: куры,цветы,сад,огород
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 0
новичок

Пред.

Вернуться в Вредители и болезни