Помогите избавиться от проволочника на огороде

Сорняки, предупреждение, лечение, борьба с вредителями и болезнями

Re: Помогите избавиться от проволочника на огороде

Сообщение Грета » 04 окт 2017, 15:35

Diti писал(а):Що Селест Топ, що Престиж буде працювати проти дротяника (якщо це оригінал). А загалом задайтесь питанням: що вбиває дротяника? Правильно: інсектицид (в даному випадку неонікотиноїд). А тепер саме найважче: розрахунок норми витрати препарата по діючій речовині? Тобто, скільки потрібно взяти препарату Актара (тіаметоксам) або Конфідор (імідаклоприд) в звичайних пакетиках по ціні 5 - 7грн щоб замінити Селест Топ або Престиж? Якщо Ви не можете цього зробити, то не ламайте голову і купляйте готовий продукт. А якщо в змозі, то ефект отримаєте такий же + значну фінансову економію.
P.S. Не дуже засмучуйтесь якщо вже купили Селест чи Престиж, або не хочете заморочуватись з розрахунком (задача на дві дії) - ці препарати ще захищають і від хвороб (кореневих гнилей).
Для тих хто не приймає "хімії" ні в якому виді. Сидеральний посів люпину алкалоїдного! (його є два види). Його корені містять природну отруту і очистять ваш сад/город від грунтових шкідників (дротяники, личинок хруща, капустянки)
Відносно алкалоїдного люпину. Як я правильно розумію це синій багаторічний. Чи мені патологічного не везло, чи неправильно сіяла, але він практично не сходив. Може підкажете в чому тонкощі. Безалкалоїдний сорт "дієта" сіяла проблем не було ніяких.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Diti » 04 окт 2017, 15:49

Так, це багаторічний люпин. По технології, навіть не знаю що сказати, вологолюбна культура (як всі бобові). Можливо проблема в схожості насіння? А так в розрізі технології вирощування, нічим він і не відрізняється.
Diti
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: агроном
Место проживания: Київ
Пункты репутации: 171
Проверенный

Сообщение Грета » 04 окт 2017, 16:06

Збирала сама. Кілька разів. Може проблема в посушливих умовах. В нас мікроклімат дуже сухий, водосховище відтягує дощі.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение Diti » 04 окт 2017, 16:14

Грета писал(а):Збирала сама. Кілька разів. Може проблема в посушливих умовах. В нас мікроклімат дуже сухий, водосховище відтягує дощі.

Тут я не допоможу. Перед висіванням, попробуйте поставити на пророщування. Що б впевнитись що з насінням все гаразд. Я вважав навпаки, на площі Шевченка завжди ллє як з відра і водосховище поруч.
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение Lily » 05 окт 2017, 09:32

Грета писал(а): Відносно алкалоїдного люпину. Як я правильно розумію це синій багаторічний. Чи мені патологічного не везло, чи неправильно сіяла, але він практично не сходив. Може підкажете в чому тонкощі. Безалкалоїдний сорт "дієта" сіяла проблем не було ніяких.

Читала,что алкалоидный люпин имеет всхожесть от 40 до 60%,в зависимости от сорта( у безалкалоидного результаты лучше).
И иногда его очень трудно вывести ,как корни хрена -имеет корневую систему 1.5-2м.
В больших количествах токсичен и для человека ,и для животных(попадание алкалоидов люпина в корм в дозе 22-25 мг на 1 кг массы вызывает отравление животных вплоть до паралича и летального исхода).
Не знаю можно ли его после этого сеять на огородах,если птица на свободном выгуле .
Еще проволочник также хорошо разводится,если сеять рожь,зерновые,а потом картошку.
Lily
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство,кролиководство
Место проживания: Полесье
Пункты репутации: 262
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Diti » 05 окт 2017, 11:20

Люпин (алкалоїдний) сіють не на корм, а на сидерат. Тобто переорюють в період цвітіння. Чи будуть його їсти кури? - думаю можуть, гуси ті точно не будуть.
Якщо Ви хочете позбавитись дротяника, то в названій Вами сівозміні (жито, зернові, картопля) насіння (семена/зерно) повинно бути ОБОВЯЗКОВО протруєне ІНСЕКТИЦИДНИМ ПРОТРУЙНИКОМ. Едине, як я писав вище, визначіться з нормою і з бажанням їсти таку картоплю. (Хоч я дома протруював картоплю перед посадкою, але тільки не на споживання молодою)
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение Грета » 05 окт 2017, 14:00

[quote="Lily"
Не знаю можно ли его после этого сеять на огородах,если птица на свободном выгуле .
Еще проволочник также хорошо разводится,если сеять рожь,зерновые,а потом картошку.[/quote]
Можна. Птиця його не чіпатиме, бо матиме смачнішу зелень. А от в загон на " асвальт" давати таку зелень ні в якому разі не можна.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Пред.

Вернуться в Вредители и болезни