Видеоблог о сельском хозяйстве.

Рукоделие, поделки, декор, шитье, декупаж, лепка и т.д.

Модератор: lu4ik_l

Видеоблог о сельском хозяйстве.

Сообщение Meldoniy » 02 июн 2019, 10:12

Всем привет. решил попробовать себя в видеоблогерстве.
Буду Рад критике! Мои первые работы
Meldoniy
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: ветеринарный доктор.
Место проживания: Украина
Пункты репутации: 25
новичок

Re: Видеоблог о сельском хозяйстве.

Сообщение Meldoniy » 02 июн 2019, 14:27

Meldoniy
Фермер
Фермер

новичок

Сообщение Meldoniy » 05 июн 2019, 11:53

Meldoniy
Фермер
Фермер

новичок

Сообщение Носовчанин » 12 июн 2019, 22:33

Meldoniy писал(а): відео про гліцерин

добрий вечір автору -=privet=-
з приводу відео маю доволі багато коментарів...

три роки тому я до питання годівлі підходив за принципом "не зашкодить? то нехай їдять". зараз цей принцип змінився на "для чого ви годуєте саме так і вводите такі додатки?"

так от,не бачу жодного логічного пояснення чому вибраний був гліцерин. тим більше в поєднанні з овсом і кукурудзою. кукурудза і так є кормом котрий кури охоче поїдають, овес дасть енергію... якщо той гліцерин дасть багато калорій то маєте небезпеку взагалі загодувати птицю до стану ожиріння.
до цього всього - на яких курах ви експериментували? я розумію, що це все свої домашні невимушені умови, але це не зміноює факту того яким важливим чинником є опис "матеріалу" - в нашому випадку курей. що за породи/кроси, який вік...
плюс до цього всього - будь які експерименти у годівлі що ставляться в умовах власного подвір*я мають значення дуже двояке, таке більш "бабка надвое гадала" - умови проведення досліду є нестабільними, як Ви сам підмітили - то дощ, то спека, то вітер. гліцерин там не відіграв ніякої ролі... ні на що. впливала передусім погода і тривалість дня. плюс до всього - вже минула весна, то момент коли кури на наших подвір*ях видають максимум яєчної продуктивності.
велике питання також чи Ви продовжуєте курям світловий день?
і найбільший і найголовніший мінус - вигляд корму котрий Ви вимішали і згодували птиці. якщо Ви хочете щоб корм поїдався ефективно і засвоювався як треба, то мусите усі складові роздробити на менші фракції (тобто не слід було відмовлятися від битого овса), вимішати і всипати до гранулятора. якщо без гранулятора - тоді мусите на кожну подачу корму робити свіжу мішанку в чіткій кількості, щоб вона не встигла висихати і корм не розбивався на окремі фракції.
коли ж ви змішали цілий овес з битою кукурудзою то це була просто поширена помилка котру багато хто допускає в годуванні домашніх тварин. корм має становити одне ціле і не ділитися на різні фракції. саме тому як вище написав - все дрібнити і до гранулятора.

я щоправда більше причепився не до гліцерину, а взагалі до Вашої системи годівлі птиці... вибачте якщо не в тему було :pardon:

я не в стані прокоментувати детально вплив вибраного Вами додатку, але дане відео не вікрило мені ніякої інформації котра б спонукала мене до використання гліцерину. тобто для мене це був зараз принцип "не зашкодить? то нехай їдять"... хоча і відсутність шкоди для птиці не доведено, як я розумію...
але сама думка його (гліцерину) залучення до годівлі птиці мене зацікавила, варто спробувати дослідити більш детально і розгорнуто. може щось цікаве і вискочило б :)
Целую, Князь. :D
Носовчанин
Полиция форума!
Полиция форума!

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 2595
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Вернуться в Наши хобби и увлечения