Видеоблог о сельском хозяйстве.

Рукоделие, поделки, декор, шитье, декупаж, лепка и т.д.

Модератор: lu4ik_l

Видеоблог о сельском хозяйстве.

Сообщение Meldoniy » 02 июн 2019, 10:12

Всем привет. решил попробовать себя в видеоблогерстве.
Буду Рад критике! Мои первые работы
Meldoniy
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: ветеринарный доктор.
Место проживания: Украина
Пункты репутации: 25
новичок

Re: Видеоблог о сельском хозяйстве.

Сообщение Meldoniy » 02 июн 2019, 14:27

Meldoniy
Фермер
Фермер

новичок

Сообщение Meldoniy » 05 июн 2019, 11:53

Meldoniy
Фермер
Фермер

новичок

Сообщение Носовчанин » 12 июн 2019, 22:33

Meldoniy писал(а): відео про гліцерин

добрий вечір автору -=privet=-
з приводу відео маю доволі багато коментарів...

три роки тому я до питання годівлі підходив за принципом "не зашкодить? то нехай їдять". зараз цей принцип змінився на "для чого ви годуєте саме так і вводите такі додатки?"

так от,не бачу жодного логічного пояснення чому вибраний був гліцерин. тим більше в поєднанні з овсом і кукурудзою. кукурудза і так є кормом котрий кури охоче поїдають, овес дасть енергію... якщо той гліцерин дасть багато калорій то маєте небезпеку взагалі загодувати птицю до стану ожиріння.
до цього всього - на яких курах ви експериментували? я розумію, що це все свої домашні невимушені умови, але це не зміноює факту того яким важливим чинником є опис "матеріалу" - в нашому випадку курей. що за породи/кроси, який вік...
плюс до цього всього - будь які експерименти у годівлі що ставляться в умовах власного подвір*я мають значення дуже двояке, таке більш "бабка надвое гадала" - умови проведення досліду є нестабільними, як Ви сам підмітили - то дощ, то спека, то вітер. гліцерин там не відіграв ніякої ролі... ні на що. впливала передусім погода і тривалість дня. плюс до всього - вже минула весна, то момент коли кури на наших подвір*ях видають максимум яєчної продуктивності.
велике питання також чи Ви продовжуєте курям світловий день?
і найбільший і найголовніший мінус - вигляд корму котрий Ви вимішали і згодували птиці. якщо Ви хочете щоб корм поїдався ефективно і засвоювався як треба, то мусите усі складові роздробити на менші фракції (тобто не слід було відмовлятися від битого овса), вимішати і всипати до гранулятора. якщо без гранулятора - тоді мусите на кожну подачу корму робити свіжу мішанку в чіткій кількості, щоб вона не встигла висихати і корм не розбивався на окремі фракції.
коли ж ви змішали цілий овес з битою кукурудзою то це була просто поширена помилка котру багато хто допускає в годуванні домашніх тварин. корм має становити одне ціле і не ділитися на різні фракції. саме тому як вище написав - все дрібнити і до гранулятора.

я щоправда більше причепився не до гліцерину, а взагалі до Вашої системи годівлі птиці... вибачте якщо не в тему було :pardon:

я не в стані прокоментувати детально вплив вибраного Вами додатку, але дане відео не вікрило мені ніякої інформації котра б спонукала мене до використання гліцерину. тобто для мене це був зараз принцип "не зашкодить? то нехай їдять"... хоча і відсутність шкоди для птиці не доведено, як я розумію...
але сама думка його (гліцерину) залучення до годівлі птиці мене зацікавила, варто спробувати дослідити більш детально і розгорнуто. може щось цікаве і вискочило б :)
Целую, Князь. :D
Носовчанин
Полиция форума!
Полиция форума!

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 2595
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Meldoniy » 30 июн 2019, 16:36

Носовчанин писал(а):але сама думка його (гліцерину) залучення до годівлі птиці мене зацікавила, варто спробувати дослідити більш детально і розгорнуто. може щось цікаве і вискочило б :)

Добрий день! Вельми дякую на такий обширний коментар.

Я погоджуюсь з Вами, з самого початку я розумів, що відео вийде аматорське, і абсолютно відірване від науковою точки зору, можливо додам це зауваження, щоб глядачі не відносились до нього дуже прискіпливо, і назва не вводила глядача в "оману".
В майбутньому, планую виділяти цьому більше уваги і старання, але поки це виглядає приблизно так.

Також приймаю зауваження щодо раціону, відношення до нього саме таке як ви бачили, але ,несподівано відбулось, велике поповнення"як для мене", тому підхід планую змінити.
Ще раз дякую, за помідори, що полетіли в мене, це саме те, що робить нас кращими.
З повагою Віталій!
Meldoniy
Фермер
Фермер

новичок

Вернуться в Наши хобби и увлечения