Інкубатори

Re: Інкубатори

Сообщение Птицесервис » 26 фев 2019, 16:27

Птицесервис писал(а):
Грета писал(а):При нормальній температурі початок лупки на 19 день. 21 то вже зачистка інкубатора. Недогрів- липкий молодняк, з набряками, захлинається часто при лупці. 1 градус різниця, то багато. Може бути там пере -там недо-
Може бути не щось одне, а 2 вкупі. Якість яйця під питанням теж. Якщо погана годівля батьків, до лупки запліднених багато не доживає. Якщо яйце старе, то сильно усихає. Де брали, чи в одному місці, чи своє яйце. Як зберігали і скільки. Ви хочете щоб тут оракулом працювали. Дайте інформацію, якщо цікавить відповідь.

Почну по порядку.
1. Голошийка так і стала лупиться на кінець 19-го дня і вилупилась доволі непогано, на 20-й день я їх вийняв. Зараз прийду з роботи, я думаю, що там буде ще. Тобто відсоток вилупки голошийки доволі непоганий, сьогодні порахую точно.
2. Градус різниці я намагався знівелювати перестановкою лотків.
3. Яйця купляв у людей, в яких голошийка своя, а от ломанів перекупляють.
4. Я не знаю скільки зберігались ці яйця і як годували їх батьків.
5. Коли на 7 день просвітив яйця відход приблизно 30%, але я їх не викинув, думаю мало чого, поклав на нижній лоток інкубатора і світив це і на 19 день, разом з усіма, але я не помилявся....
6. Ці яйця, мені були прислані в якості компенсації за невдалу інкубацію того року, інкубація була в цьому ж інкубаторі, але тільки ломан вайт. Ситуація повторюїться але одне але, голошийка вилупилась добре в цьому ж інкубаторі і разом з іншими яйцями.

Просто в мене питання, чи можуть яйця від різних порід (кросів) курей, які закладено в один інкубатор по різному лупитись? Якщо при таких умовах (яйця різні, а інкубатор один), що чи хто винен у поганому відсотку виходу однієї породи курчат і доброму відсотку іншої породи курчат? Повторюсь, що лотки міняв місцями 2 рази в день, може це замало і причина в різниці температури по інкубатору.
Всем хорошего сезона!!!!
Птицесервис
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Лиман, Донец
Пункты репутации: 287
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Грета » 26 фев 2019, 18:02

:(
Птицесервис писал(а):
Грета писал(а):При нормальній температурі початок лупки на 19 день. 21 то вже зачистка інкубатора. Недогрів- липкий молодняк, з набряками, захлинається часто при лупці. 1 градус різниця, то багато. Може бути там пере -там недо-
Може бути не щось одне, а 2 вкупі. Якість яйця під питанням теж. Якщо погана годівля батьків, до лупки запліднених багато не доживає. Якщо яйце старе, то сильно усихає. Де брали, чи в одному місці, чи своє яйце. Як зберігали і скільки. Ви хочете щоб тут оракулом працювали. Дайте інформацію, якщо цікавить відповідь.

Начну початку.
1. Голошийка так і стала лупиться на кінець 19-го дня і вилупилась доволі непогано, на 20-й день я їх вийняв. Зараз прийду з роботи, я думаю, що там буде ще. Тобто відсоток вилупки голошийки доволі непоганий, сьогодні порахую точно.
2. Градус різниці я намагався знівелювати перестановкою лотків.
3. Яйця купляв у людей, в яких голошийка своя, а от ломанів перекупляють.
4. Я не знаю скільки зберігались ці яйця і як годували їх батьків.
5. Коли на 7 день просвітив яйця відход приблизно 30%, але я їх не викинув, думаю мало чого, поклав на нижній лоток інкубатора і світив це і на 19 день, разом з усіма, але я не помилявся....
6. Ці яйця, мені були прислані в якості компенсації за невдалу інкубацію того року, інкубація була в цьому ж інкубаторі, але тільки ломан вайт. Ситуація повторюїться але одне але, голошийка вилупилась добре в цьому ж інкубаторі і разом з іншими яйцями.

Просто в мене питання, чи можуть яйця від різних порід (кросів) курей, які закладено в один інкубатор по різному лупитись? Якщо при таких умовах (яйця різні, а інкубатор один), що чи хто винен у поганому відсотку виходу однієї породи курчат і доброму відсотку іншої породи курчат? Повторюсь, що лотки міняв місцями 2 рази в день, може це замало і причина в різниці температури по інкубатору.

В мене домашні кури популяція голошийок і чубарок, мясояєчні. Голошийки чомусь вилазять в лотку першими, пухнасті нащадки орпів пізніше, а інші посередині. Від годівлі батьківського стада залежить ВСЕ. Гарне яйце може пережити багато огріхів інкубації, а погане мре в ідеальних умовах. В мене з індиками було колись, здохла релюшка в інкубаторі з верхнім обігрівом яйця і буфером у вигляді нижньої великої камери, а справа була в останній тиждень, коли яйце перло температуру. Було 42, але не довго, яйця аж шкварчали. Але вижили і все норм. А брала на інкубацію, там де були закриті і на самій перезимувалій в полі кукурудзі( мабуть, що з мікотоксином), дохли не доходячи до лупки. Без перегрівів. Лупилися кволі. І згадувати не хочу.
Ви самі відповіли на своє питання.
Грета
Надёжный фермер
Надёжный фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 788
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Грета » 26 фев 2019, 18:09

Ще, чим більше яєць несе курка, тим збалансованої треба годувати для норм якості яйця. Ломани несушки, якщо ще і під кінець циклу яйцекладки, якість гірша, заплідненість теж.
30 % відходу через тиждень для курки дуже багато. Спробуйте взяти в травні, від вільнобігаючих по траві курей, тоді точно знатимете проблема в яйках, чи машині.
Грета
Надёжный фермер
Надёжный фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 788
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение kr60502 » 26 фев 2019, 21:16

Птицесервис писал(а): чи можуть яйця від різних порід (кросів) курей, які закладено в один інкубатор по різному лупитись?

якщо коротко - можуть, скажу більше - цілком прогнозований результат
справа не тільки в якості яєць, кожна порода, крос, не говорячи про вид птиці, по різному поводить себе в інкубації
також від розміру яйця залежить
якби Ви поміряли Т на поверхні то впевнений що побачили б суттєву різницю між ломанами і голошийками...
мабуть голошийкам пощастило більше, бо ломани гріються неслабо
звичайно якість яєць не в останню чергу
kr60502
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: Кременчуг
Пункты репутации: 191
Проверенный

Сообщение optimus » 03 мар 2019, 12:23

Есть ли тут люди которые пользуются инкубатором несушка м на 76 яиц? Как у вас с выводом? Снимаете ли центральную заглушку над вентилятором? Я когда ее убираю, то инкубатор не может держать температуру и охлаждается. Может её нужно убирать только на время для принудительной вентиляции?
optimus
новичок

Вид фермерской деятельности: Животноводство
Место проживания: Бобровица
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение BillGest » 29 мар 2019, 08:49

optimus писал(а):Есть ли тут люди которые пользуются инкубатором несушка м на 76 яиц? Как у вас с выводом? Снимаете ли центральную заглушку над вентилятором? Я когда ее убираю, то инкубатор не может держать температуру и охлаждается. Может её нужно убирать только на время для принудительной вентиляции?

привіт, я б запитав що конкретно цікавить, проте займе часу, тому по інкубаторах можеш почитати тут https://kury/inkubaciya/avtomaticheskie-inkubatory-dlya-kurinyh-yaic там якраз про нєсушку і ще кілька
BillGest
новичок

Вид фермерской деятельности: Садовод
Место проживания: Каменец
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение olegkukharishin » 04 апр 2019, 08:52

BillGest писал(а):
optimus писал(а):Есть ли тут люди которые пользуются инкубатором несушка м на 76 яиц? Как у вас с выводом? Снимаете ли центральную заглушку над вентилятором? Я когда ее убираю, то инкубатор не может держать температуру и охлаждается. Может её нужно убирать только на время для принудительной вентиляции?

привіт, я б запитав що конкретно цікавить, проте займе часу, тому по інкубаторах можеш почитати тут https://kury/inkubaciya/avtomaticheskie-inkubatory-dlya-kurinyh-yaic там якраз про нєсушку і ще кілька

Користуюсь інкубатором на 76 яєць "несушка М" алецього року хочу збільшити об'єми - мінімум до 100, ви не могли б порадити іншу модель? В інтернеті їх багато але реально хотілось би почути відгуки від людей
olegkukharishin
новичок

Вид фермерской деятельности: огородник-птицевод
Место проживания: Украина, Каменец-Под
Пункты репутации: 55
новичок

Сообщение Hedgehog » 04 апр 2019, 10:25

Доброго дня! Підкажіть, у кого були проблеми з терморегуляторами? Під час інкубації вийшло з ладу два терморегулятори. Минулого року МТР-2 поварив яйця на третій день після закладки, не вимикалось світло, хоча верхній поріг температури начеб то спрацьовував (клацання було). Сьогодні зламався терморегулятор цтр на 20 дні інкубації - через нього просто не вмикається світло. Що зараз можна зробити, вручну підтримувать температуру, чи вже нічим не допомогти?
Hedgehog
Фермер
Фермер

.: госслужащий
Вид фермерской деятельности: куры, огород
Место проживания: Славянск
Пункты репутации: 208
ПроверенныйПроверенный

Сообщение PVP » 04 апр 2019, 12:29

Hedgehog писал(а):Доброго дня! Підкажіть, у кого були проблеми з терморегуляторами? Під час інкубації вийшло з ладу два терморегулятори. Минулого року МТР-2 поварив яйця на третій день після закладки, не вимикалось світло, хоча верхній поріг температури начеб то спрацьовував (клацання було). Сьогодні зламався терморегулятор цтр на 20 дні інкубації - через нього просто не вмикається світло. Що зараз можна зробити, вручну підтримувать температуру, чи вже нічим не допомогти?

Если есть диммер можно им или подобрать мощность лампы и степень вентиляции.
Делай то, что можешь
С тем, что имеешь
Прямо сейчас.
PVP
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: Огородничество, мелкое животноводство
Место проживания: Донецкая обл.
Пункты репутации: 139
Проверенный

Сообщение Hedgehog » 04 апр 2019, 12:36

Спасибо, вечером попробую подключить диммер.
Hedgehog
Фермер
Фермер

.: госслужащий
Вид фермерской деятельности: куры, огород
Место проживания: Славянск
Пункты репутации: 208
ПроверенныйПроверенный

Пред.След.

Вернуться в Всё об инкубации