Результаты инкубации куриных яиц

Re: Результаты инкубации куриных яиц

Сообщение Иван Пакульский » 04 фев 2018, 23:21

Сьогодні стартонув у цьому році.Заложив 72 яйця від Домінантів.Мені розповіли,що для свого подвірья від цього кросу потомство буде ідеальне по яйценоскості.Кури д-104 та д-159.Недочекюсь вже першої овоскопії ,цікаво як відпрацьовують півні свій хліб.)))
Иван Пакульский
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: Всего по не многу.
Место проживания: Чернигоов
Пункты репутации: 12
новичок

Сообщение Notanda » 06 фев 2018, 22:22

Иван Пакульский,Бог в поміч! Я в минулому році брала із фабрики, і у людей (тобто наступне покоління від фабричного домінанта, причому там всі утримувалися разом, тобто у мене мішанина по кольорам), несуться однаково добре.
Notanda
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 210
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Notanda » 06 фев 2018, 22:27

До речі, яка у Вас хоч приблизно вага курки? У мене маленькі як голуби (береш на руки, то легше навіть за ББ), а несуть часто двожовткове яйце. Де воно там поміщається?!
Скажіть, у Вас вони спокійні чи емоційні? Я минулого року тримала 9 порід\кросів, потім перейшла на домінанта. Із усіх курей, що у мене були, домінант - самі настирливі і влізливі, ми спочатку від лазання по столах, перекидуванні кастрюль були в шоці.. Далі вже звикли. Яйценоскістю вони мені подобаються, але якщо перших завести домінантів - це може надовго відбити бажання заводити нових курей.
Notanda
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Пункты репутации: 210
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Иван Пакульский » 07 фев 2018, 09:00

Notanda писал(а):До речі, яка у Вас хоч приблизно вага курки? У мене маленькі як голуби (береш на руки, то легше навіть за ББ), а несуть часто двожовткове яйце. Де воно там поміщається?!
Скажіть, у Вас вони спокійні чи емоційні? Я минулого року тримала 9 порід\кросів, потім перейшла на домінанта. Із усіх курей, що у мене були, домінант - самі настирливі і влізливі, ми спочатку від лазання по столах, перекидуванні кастрюль були в шоці.. Далі вже звикли. Яйценоскістю вони мені подобаються, але якщо перших завести домінантів - це може надовго відбити бажання заводити нових курей.

Скажу так :Домінанти-це скажені собаки.Одного разу навіть вужа у дворі роздерли.)Вага курочки 1.5-2кг живим вісом.Яйценоскість гарна,яйця великі,але треба додатково трикальційфосфат давати,багато яєць з м'якою шкарлупкою.
Иван Пакульский
Новый фермер
Новый фермер

новичок

Сообщение Иван Пакульский » 25 фев 2018, 18:37

Изображение
Мої ципи від домінантів.з 70 вийшло 54.Деякі ще обсихають в інкубаторі.
Иван Пакульский
Новый фермер
Новый фермер

новичок

Сообщение bomber07 » 25 фев 2018, 20:42

Иван Пакульский писал(а):Сьогодні стартонув у цьому році.Заложив 72 яйця від Домінантів.Мені розповіли,що для свого подвірья від цього кросу потомство буде ідеальне по яйценоскості.Кури д-104 та д-159.Недочекюсь вже першої овоскопії ,цікаво як відпрацьовують півні свій хліб.)))

...если я правильно понял яйца от ваших домашних курей Доминантов?, какие были причины отбраковки?
...сегодня 11 день инкубации 35шт-107 и 35шт-959., покупал на Черниговской фабрике, отбраковал уже 9шт: 6-не оплод и 3-кровавое кольцо...
bomber07
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: начинающий птицевод
Место проживания: Новгород-Северский
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение Иван Пакульский » 26 фев 2018, 06:52

...если я правильно понял яйца от ваших домашних курей Доминантов?, какие были причины отбраковки?
...сегодня 11 день инкубации 35шт-107 и 35шт-959., покупал на Черниговской фабрике, отбраковал уже 9шт: 6-не оплод и 3-кровавое кольцо...[/quote]

6 неоплод було. Кров'яних кілець не було.Вчора вже всі вивелись.Основна маса невилізлих -замерли в останні дні інкубаціі.Ну і здається чотири десь на середині інкубаціі.Трьом прийшлося допомагати.)
Иван Пакульский
Новый фермер
Новый фермер

новичок

Сообщение vinichenco » 26 фев 2018, 10:33

Иван Пакульский писал(а):...если я правильно понял яйца от ваших домашних курей Доминантов?, какие были причины отбраковки?
...сегодня 11 день инкубации 35шт-107 и 35шт-959., покупал на Черниговской фабрике, отбраковал уже 9шт: 6-не оплод и 3-кровавое кольцо...

6 неоплод було. Кров'яних кілець не було.Вчора вже всі вивелись.Основна маса невилізлих -замерли в останні дні інкубаціі.Ну і здається чотири десь на середині інкубаціі.Трьом прийшлося допомагати.)[/quote]
так сколько всего было заложено и сколько цып вывели
vinichenco
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: выращивание кур
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение vasya_kk87 » 26 фев 2018, 12:01

vinichenco писал(а):Основна маса невилізлих -замерли в останні дні інкубаціі.

[/quote]
в чем думаете причина что на последних днях плод умирает ?
у меня тоже такая проблема . Инкубаторы Квочка ми-30-1-э
vasya_kk87
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: Кролиководство
куры
Место проживания: земля
Пункты репутации: 23
новичок

Сообщение Иван Пакульский » 26 фев 2018, 19:53

так сколько всего было заложено и сколько цып вывели[/quote]

Изначально 72 . Два яйца раздавило решеткой переворота на второй день,считаю,что 70 . вышло 54.
Иван Пакульский
Новый фермер
Новый фермер

новичок

Пред.След.

Вернуться в Всё об инкубации