Не несутся гуси, помогите!

Кормление гусей, содержание гусей, выведение гусят, инкубация и другие примудрости

Re: Не несутся гуси, помогите!

Сообщение Грета » 28 мар 2017, 23:48

Так звані гергелі ( китайські, кубанські) сідають дуже рідко. Легарт і ведика сіра сідає зазвичай в травні, але їх яйце тоді вже гірше запліднене. Місцеві породи, які несуть мало яєць, сідають рано і сидять набагато надійніше. Але істина в кожному випадку конкретна. В мене одна легартиха відсиділа 2 строки і хотіла третій. Я гусенят забирала га лупку в інкубатор. Прийшлося дати їй дітей.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение elenohka0 » 29 мар 2017, 00:22

Поки мої гуски сядуть в червні то я в інкубаторі висиджую. Завжди маю два стада, самостійні гусятка і ті що гуски виседіли. Я гускам залишаю по 5-7 яєць, коли в гусок починають вилуплятися малята, я приношу їм ще цілий ящик з інкубатора, приймають всіх. Але , як на мене, сильніші і більш розвинені гусята без гуски.
Самостійних гусят може собі забрати гусак, бо сприймає що це його господиня вивела :crazy: Було 2 роки підряд, а минулого року ні.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, козоводство.
Место проживания: Украина, Львовская о
Пункты репутации: 662
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение coldmen » 16 сен 2017, 21:16

Всім Привіт! Гусям 4,5 міс., одна з гусочок знесла малесеньке яйце, приблизно 10 днів тому..............і фсьо....тиша.......шо не так може бути?..........
coldmen
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: гуси, свині
Место проживания: Вапнярка

Сообщение sarmat » 16 сен 2017, 21:32

[quote coldmen"]Всім Привіт! Гусям 4,5 міс., одна з гусочок знесла малесеньке яйце, приблизно 10 днів тому..............і фсьо....тиша.......шо не так може бути?..........[/quote]
"

Вы уверены, что яйцо снесла гуска??? Гуси не куры- в таком возрасте НЕ НЕСУТСЯ.... Будут нестись в феврале-марте следующего года...
Последний раз редактировалось sarmat 16 сен 2017, 21:38, всего редактировалось 3 раз(а).
sarmat
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Овощеводство
Место проживания: Черниговская обл.
Пункты репутации: 529
ДоверенныйДоверенныйДоверенный

Сообщение coldmen » 16 сен 2017, 21:35

sarmat писал(а):Вы уверены, что яйцо снесла гуска??? Гуси не куры- в таком возрасте НЕ НЕСУТСЯ.... Будут нестись в феврале-марте следующего года...

Впевнений! тому що яйце було знесене в спеціально поставленому в дворі ящику-гнізді, а мама за тим спостерігала,а я на власні очі бачив як гусочка тужилася тим яйцем... курей в мене на сьогоднішні момент немає..........

Згідно того що пише книжка :) так, мають нестися у віці 8+ місяців, тобто після Нового року.................але я сам в "щоці"
coldmen
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: гуси, свині
Место проживания: Вапнярка

Сообщение Грета » 17 сен 2017, 21:42

А нащо таким молодим ящик ставили? Якщо правильно рахую гусята кінець квітня-поч.травня лупилися? Яка ж порода видала таких акселератів? Щоб неслися раніше шести ,не чула, і то пізні виводки, які швидше дозрівають. Наші перші гуси занеслися в 9, та й то яйце весь перший сезон дрібне було. Тільки на другий крупніше, а ті які в інші роки дозрівали вчасно несли в перший же рік більш-менш нормальне по розміру. Може там досвітка у вас, ліхтар наприклад, хоча в такому віці ще не повинна б спрацювати.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение люда2016 » 20 сен 2017, 11:27

Моим гусям четыре месяца, яйца конечно не несут, но гусочки пошли взагул, сначала у гусаков не получалось , а теперь во всю топчат, как по мне так рано , все как то странно происходит по ускоренным схемам.
люда2016
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство
Место проживания: Украина
Пункты репутации: 819
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Грета » 20 сен 2017, 11:56

люда2016 писал(а):Моим гусям четыре месяца, яйца конечно не несут, но гусочки пошли взагул, сначала у гусаков не получалось , а теперь во всю топчат, как по мне так рано , все как то странно происходит по ускоренным схемам.
а це якраз нормально. Тренуються. Як колись писав Леонід Олексійович топталки полюблялки. Це ще "підліткові" ігри.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение snevoramp » 27 сен 2017, 13:30

У нас обычные гуси. Вылупились в 20 числах апреля. Первое яйцо снесли в конце января
snevoramp
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: Животноводство
Место проживания: Харьков
Пункты репутации: 0
новичок

Пред.

Вернуться в Гуси