Яйцекладка и инкубационные яйца гусей

Кормление гусей, содержание гусей, выведение гусят, инкубация и другие примудрости

Re: Яйцекладка и инкубационные яйца гусей

Сообщение Ируськин » 14 июн 2017, 11:37

Ну тоді буду купувати гусенятами, у перекупів, а що робити (?)....інкубатор за ради 5-ти яець, я не буду вмикати...
Заходите на мою страничку, буду рада добрым гостям!
viewtopic.php?f=2&t=1427
И сюда не забудьте заглянуть.
viewtopic.php?f=66&t=1444
Ируськин
Друзья
Друзья

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, экспериментальное огородничество.
Место проживания: г.Днепр
Пункты репутации: 3246
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Грета » 14 июн 2017, 11:52

Ируськин писал(а):Ну тоді буду купувати гусенятами, у перекупів, а що робити (?)....інкубатор за ради 5-ти яець, я не буду вмикати...

Крім того зараз легко нарватися на незапліднені яйка, бо кінець сезону, а також ті, що зберігались в теплі. Сьогодні випадково побачила об'явупро продаж гусячих яєць, цікаво стало яка ціна, клікнула. Вивалилось фото, на ньому яйка, що блищать. Аферисти , продають або старі або миті. Ні ті ,ні ті, звісно ,не годяться для інкубації. А хтось же візьме.смішно, але ціна так і не була вказана, тож моя цікавість постраждала.
А гусятами можуть і не перекупи торгувати. -= prive t -
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Ируськин » 14 июн 2017, 12:49

Та у нас одні перекупи, я їх вже в обличча знаю всіх, кожен рік одні й тіж самі торгують...
Заходите на мою страничку, буду рада добрым гостям!
viewtopic.php?f=2&t=1427
И сюда не забудьте заглянуть.
viewtopic.php?f=66&t=1444
Ируськин
Друзья
Друзья

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, экспериментальное огородничество.
Место проживания: г.Днепр
Пункты репутации: 3246
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение elenohka0 » 19 июн 2017, 22:37

У моїх гусочок, яких я фото виставляла вилупилося гусятко. Я щось зовсім запуталась, спочатку, бо сидять 2 тижні, а сьогодні залізла в гніздо і не знайшла яйця на якому я намалювала смайлик, значить це воно. Це яйце пролежало в гнізді з березня, я ним заманила гусок там нестись. Всі яйця забирала на інкубацію, а це залишала і останні пронумеровала - вони всі є. Хтось би розповів не повірила б.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, козоводство.
Место проживания: Украина, Львовская о
Пункты репутации: 662
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение elenohka0 » 19 июн 2017, 22:47

Грета писал(а):
Ируськин писал(а):Ну тоді буду купувати гусенятами, у перекупів, а що робити (?)....інкубатор за ради 5-ти яець, я не буду вмикати...

Крім того зараз легко нарватися на незапліднені яйка, бо кінець сезону, а також ті, що зберігались в теплі. Сьогодні випадково побачила об'явупро продаж гусячих яєць, цікаво стало яка ціна, клікнула. Вивалилось фото, на ньому яйка, що блищать. Аферисти , продають або старі або миті. Ні ті ,ні ті, звісно ,не годяться для інкубації. А хтось же візьме.смішно, але ціна так і не була вказана, тож моя цікавість постраждала.
А гусятами можуть і не перекупи торгувати. -= prive t -

Ще прикольно коли пишуть , що продають яйця качині, гусині і лебедині. :o ... Запитала від якого лебедя.... :wacko: Це виявились гуси китайські, чи лінда. ( А цікавість росте- Щож тоді гуси) Відповіли , що замість "І" потрібно тере поставити= гусині-лебедині. :fool:
Пишу гібридів не бувае, фото дайте. Дали тих же китайців із надписом -" ось моя лебідка" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение Грета » 19 июн 2017, 23:00

elenohka0 писал(а):У моїх гусочок, яких я фото виставляла вилупилося гусятко. Я щось зовсім запуталась, спочатку, бо сидять 2 тижні, а сьогодні залізла в гніздо і не знайшла яйця на якому я намалювала смайлик, значить це воно. Це яйце пролежало в гнізді з березня, я ним заманила гусок там нестись. Всі яйця забирала на інкубацію, а це залишала і останні пронумеровала - вони всі є. Хтось би розповів не повірила б.

Може вони те розчавити, а вилупилося з іншого? А взагалі чудеса, тобто йому десь 2 місяці на момент початку насижування було. Хоча все буває. В товариша з 11 яєць торік рід гускою вивелося 10 гусят і 2 бовтуна здачі :D .
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение Грета » 19 июн 2017, 23:04

Ще прикольно коли пишуть , що продають яйця качині, гусині і лебедині. :o ... Запитала від якого лебедя.... :wacko: Це виявились гуси китайські, чи лінда. ( А цікавість росте- Щож тоді гуси) Відповіли , що замість "І" потрібно тере поставити= гусині-лебедині. :fool:
Пишу гібридів не бувае, фото дайте. Дали тих же китайців із надписом -" ось моя лебідка" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] А те що лінда і китайці трішки різні їм байдуже. :plach:
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение elenohka0 » 20 июн 2017, 15:59

Грета писал(а):Ще прикольно коли пишуть , що продають яйця качині, гусині і лебедині. :o ... Запитала від якого лебедя.... :wacko: Це виявились гуси китайські, чи лінда. ( А цікавість росте- Щож тоді гуси) Відповіли , що замість "І" потрібно тере поставити= гусині-лебедині. :fool:
Пишу гібридів не бувае, фото дайте. Дали тих же китайців із надписом -" ось моя лебідка" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А те що лінда і китайці трішки різні їм байдуже. :plach:[/quote]
П :o продають вже декілька років холмогорів :D , а я бачу лінду-ліндою на фото. :ugeek:
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение elenohka0 » 20 июн 2017, 16:04

Грета писал(а):
elenohka0 писал(а):У моїх гусочок, яких я фото виставляла вилупилося гусятко. Я щось зовсім запуталась, спочатку, бо сидять 2 тижні, а сьогодні залізла в гніздо і не знайшла яйця на якому я намалювала смайлик, значить це воно. Це яйце пролежало в гнізді з березня, я ним заманила гусок там нестись. Всі яйця забирала на інкубацію, а це залишала і останні пронумеровала - вони всі є. Хтось би розповів не повірила б.

Може вони те розчавити, а вилупилося з іншого? А взагалі чудеса, тобто йому десь 2 місяці на момент початку насижування було. Хоча все буває. В товариша з 11 яєць торік рід гускою вивелося 10 гусят і 2 бовтуна здачі :D .

Яйця гусок підписала, якщо буде хтось їм в гніздо нестись, щоб забирати. Те що з того яйця щось вілупиться я не надіялась, його ж по декілька раз в день гріли :pardon:
Сама не вірю, але факт.
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Сообщение Грета » 20 июн 2017, 16:18

elenohka0 писал(а):
Грета писал(а):Ще прикольно коли пишуть , що продають яйця качині, гусині і лебедині. :o ... Запитала від якого лебедя.... :wacko: Це виявились гуси китайські, чи лінда. ( А цікавість росте- Щож тоді гуси) Відповіли , що замість "І" потрібно тере поставити= гусині-лебедині. :fool:
А те що лінда і китайці трішки різні їм байдуже. :plach:

П :o продають вже декілька років холмогорів :D , а я бачу лінду-ліндою на фото. :ugeek:[/quote]
Та то Ви дуже вередливі і забагато знаєте. " знание рождает печаль".
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Пред.След.

Вернуться в Гуси