Нутрии, и всё о них...

Re: Нутрии, и всё о них...

Сообщение ser-vinn » 31 дек 2017, 15:07

Динозаври прямо
3 марта 2018 будет проводиться ярмарка - выставка птицы, голубей, кролей в Виннице, будем рады видеть всех.
ser-vinn
Модератор
Модератор

.: электрик
Вид фермерской деятельности: Птица для себя для дома.
Место проживания: Винница
Пункты репутации: 3265
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение городовой 33 » 31 дек 2017, 16:27

ser-vinn писал(а):Динозаври прямо
Для дорослого самця 11 це норма ,звичайно якщо утримується в належних умовах ,У нас рекорд був 13кг ,колір називався перламутровий інші кольори такої ваги недавали.Наскільки пам'ятаю то готова тушка важила 50% від живого .
городовой 33
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: малютянка
Пункты репутации: 284
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Remo » 31 дек 2017, 16:43

Ну не зовсім так, але правди багато.)) 11 кг. не зовсім норма для "звичайної" нутрії. Норма як правило 7-9 кг. для 1.5-2 роки. Кольори тут якраз нідочого майже. Роль грають дійсно умови утримання, але ще більшу -кров!) На першому фото чорній "Циган", йому буде лише рік скоро , а він 11 кг. майже.
Remo
новичок

Вид фермерской деятельности: Рыба, нутрии, раки.
Место проживания: Украина, Володарка
Пункты репутации: 16
новичок

Сообщение городовой 33 » 31 дек 2017, 16:56

Remo писал(а):Ну не зовсім так, але правди багато.)) 11 кг. не зовсім норма для "звичайної" нутрії. Норма як правило 7-9 кг. для 1.5-2 роки. Кольори тут якраз нідочого майже. Роль грають дійсно умови утримання, але ще більшу -кров!) На першому фото чорній "Циган", йому буде лише рік скоро , а він 11 кг. майже.

Самці гарно набирають вагу ,завжди залишали на м'ясо .Забивали в 10місяців ,тушка була 5кг ,скільки важили живі вже непам'ятаю. Самочок продавали бо вони росли повільніше .11 кг це дорослі самці 1рік і більше хоча все залежить від умов утримання.13 кг самцю було в 2 роки.
городовой 33
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение varo » 31 дек 2017, 18:28

Remo писал(а):Ну не зовсім так, але правди багато.)) 11 кг. не зовсім норма для "звичайної" нутрії. Норма як правило 7-9 кг. для 1.5-2 роки. Кольори тут якраз нідочого майже. Роль грають дійсно умови утримання, але ще більшу -кров!) На першому фото чорній "Циган", йому буде лише рік скоро , а він 11 кг. майже.

Хорошие у вас звери. Я тоже сделал вывод что на покупных кормах толку немного. только свои. но может что и прикупить, только в порядке исключения - зерно например.

по массе нутрий я не совсем согласен 7-9 кг у взрослой нутрии это СССРовские нормы книжные, они уже совсем не актуальны. Нутрии сейчас с такими размерами будут немедленно отбракованы.
В этом году своих самцов проверял по выходу: 10 месяцев 9кг живого веса и 5,5 мяса. выход примерно 60%.

Есть помельче, но в семье не без урода.
varo
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: пчеловодство, звероводство.
Место проживания: Сумская обл.
Пункты репутации: 515
ДоверенныйДоверенныйДоверенный

Сообщение Remo » 31 дек 2017, 22:22

Ну якщо тримати 10-20 голів, то звичайно можна селекцію проводити як хочеш і коли хочеш. Це раз. Якщо у вас нутрій сотні, сумніваюсь я що ви знайдете хоча б маточне у такій кількості . Це два. Радянський союз - у якому і я народився та трохи пожив, був імперією зла. І це однозначно. Але!!! Не скажіть що на той час там одні дурні працювали, і встановлені норми росту, результат багаторічної роботи. Так що не все так погано. Звичайно час іде- контора пише. Зявляються нові кольори, вага десь у когось краща і більша. Та покажіть мені хоть одну наукову(!!!!) працю останніх років чи десятиліть навідь, де вказується що кг.у місяць- це норма, що у 7 міс. нутрія має бути 6-7 кг.
Все інше....вибачте- особисте і існуюче , але НЕ норма. То вже кожен сам собі придумує норми , або читає про них. Я ж писав , що у нас теж є "гігантські", " королівські" , "імператорські" і як хочте так і назвіть - нутрії. Ви впевнені , що ЇХ ріст , є нормою??? Покажіть хоть " подобіє" ферми , де не 2-3-8 таких нутрій, а БІЛЬШІСТЬ , що складає десятки. Є такі на Україні ??? Я багато їздив і ще буду по всій країні, бачив багато господарств.....і що?? Таких елітних ферм - не існує!! Та взагалі ніяких НЕ існує.
Remo
новичок

новичок

Сообщение Remo » 31 дек 2017, 22:25

Ще одне. Якщо у Вас у Сумскій обл. , є великих нутрій хоча б пару десятків і із них , що не мало важливо , можна створити робочі сімї і вони продаються- я після Різдва , вже їду до Вас !! І швидко !!
Remo
новичок

новичок

Сообщение городовой 33 » 31 дек 2017, 23:31

Remo писал(а):Ще одне. Якщо у Вас у Сумскій обл. , є великих нутрій хоча б пару десятків і із них , що не мало важливо , можна створити робочі сімї і вони продаються- я після Різдва , вже їду до Вас !! І швидко !!
Великих купувати неможна ,важко визначити їх вік ,дуже часто вони утримуються в неналежних умовах.Це призводить до поїдання самкою новонароджених і т.д. Купував 2-3 місячних самчиків 2-3штуки вирощував вибирав кращого а самочки завжди були свої .Сім'ю формував з 8-10 самок і самця ,вольєр ,вода ,взимку глибока підстилка без води .При правильному відборі самка приводила 8 щенят ,рідко бувало 6 чи 10.
городовой 33
Добрый фермер
Добрый фермер

ПроверенныйПроверенный

Сообщение Грета » 01 янв 2018, 18:11

Remo писал(а):Ну якщо тримати 10-20 голів, то звичайно можна селекцію проводити як хочеш і коли хочеш. Це раз. Якщо у вас нутрій сотні, сумніваюсь я що ви знайдете хоча б маточне у такій кількості . Це два. Радянський союз - у якому і я народився та трохи пожив, був імперією зла. І це однозначно. Але!!! Не скажіть що на той час там одні дурні працювали, і встановлені норми росту, результат багаторічної роботи. Так що не все так погано. Звичайно час іде- контора пише. Зявляються нові кольори, вага десь у когось краща і більша. Та покажіть мені хоть одну наукову(!!!!) працю останніх років чи десятиліть навідь, де вказується що кг.у місяць- це норма, що у 7 міс. нутрія має бути 6-7 кг.
Все інше....вибачте- особисте і існуюче , але НЕ норма. То вже кожен сам собі придумує норми , або читає про них. Я ж писав , що у нас теж є "гігантські", " королівські" , "імператорські" і як хочте так і назвіть - нутрії. Ви впевнені , що ЇХ ріст , є нормою??? Покажіть хоть " подобіє" ферми , де не 2-3-8 таких нутрій, а БІЛЬШІСТЬ , що складає десятки. Є такі на Україні ??? Я багато їздив і ще буду по всій країні, бачив багато господарств.....і що?? Таких елітних ферм - не існує!! Та взагалі ніяких НЕ існує.

Дозвольте не погодитися про селекцію. На малому поголів'ї нема де розгулятися. Це якраз у Вас, коли все налагодите, буде чудова можливість займатися селекцією.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 413

Сообщение varo » 02 янв 2018, 00:18

Remo писал(а):Ну якщо тримати 10-20 голів, то звичайно можна селекцію проводити як хочеш і коли хочеш. Це раз. Якщо у вас нутрій сотні, сумніваюсь я що ви знайдете хоча б маточне у такій кількості . Це два. Радянський союз - у якому і я народився та трохи пожив, був імперією зла. І це однозначно. Але!!! Не скажіть що на той час там одні дурні працювали, і встановлені норми росту, результат багаторічної роботи. Так що не все так погано. Звичайно час іде- контора пише. Зявляються нові кольори, вага десь у когось краща і більша. Та покажіть мені хоть одну наукову(!!!!) працю останніх років чи десятиліть навідь, де вказується що кг.у місяць- це норма, що у 7 міс. нутрія має бути 6-7 кг.

Вы сами себе противоречите. Поголовья нет. а литература должна быть...)) Ферм нет. а вы спрашиваете за поголовье... и тд.)) Неувязочка.

нутрии стали действительно значительно крупнее от времён СССР и это факт. В данном случае приходится верить глазам. а не словам...
И королевских императорских и прочих особ голубых кровей не существует,, это всё бред и развод. Есть просто хорошие звери и много плохих вырождающихся популяций по причине выше Вам изложенной.
varo
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: пчеловодство, звероводство.
Место проживания: Сумская обл.
Пункты репутации: 515

Пред.След.

Вернуться в Кролики, нутрии и другие мелкие животные