Запущеный старый сад

Плодовые, ягодные культуры, виноградарство

Re: Запущеный старый сад

Сообщение Ируськин » 05 апр 2017, 12:55

Доброго дня Дмитро, дуже дякую за пораду, буду шукати препарати ті, що Ви порадили.
Є в мене до вас щє однє запитання: Чим можна обробити пирей і амброзію, в менє на ці рослини аллергія, коли вони цвітуть? Дякую.
Заходите на мою страничку, буду рада добрым гостям!
viewtopic.php?f=2&t=1427
И сюда не забудьте заглянуть.
viewtopic.php?f=66&t=1444
Ируськин
Друзья
Друзья

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, экспериментальное огородничество.
Место проживания: г.Днепр
Пункты репутации: 3246
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Lily » 05 апр 2017, 13:13

Ируськин писал(а):Чим можна обробити пирей і амброзію.

Мы переорали на осень,вытрушивали пырей при перекопке,что осталось весной раундап-ничего из бурьянов не росло 3 года .
Просто так раундапом сейчас не балуюсь,только березку единично весной прохожу.
Амброзия у нас не растет,а в Днепропетровской обл. знаю ее полно и аллергиков тоже. :)
Lily
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство,кролиководство
Место проживания: Полесье
Пункты репутации: 262
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Ируськин » 05 апр 2017, 13:21

У меня такое "чудо" растёт за двором, перекопать не реально, земля наполовину со щебнем ( когда строились на этот участок сваливали купленный щебень, песок, шлак) Я даже копнуть лопатой не могу.... только кошу. В этом году надо побрызгать, может и мне на два -три года повезёт не заморачиваться с этим бурьяном.
viewtopic.php?f=2&t=1427
Ируськин
Друзья
Друзья

ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Diti » 07 апр 2017, 12:34

Ируськин писал(а):Доброго дня Дмитро, дуже дякую за пораду, буду шукати препарати ті, що Ви порадили.
Є в мене до вас щє однє запитання: Чим можна обробити пирей і амброзію, в менє на ці рослини аллергія, коли вони цвітуть? Дякую.

Пирій це багаторічний бурян і розмножується в основному кореневищем. Знищивши корені - Ви надовго його позбавитесь. (препарати: Раундап, Ураган і т.п - фаза внесення 15-20см по листю) або Фюзілад, Пантера і т.п якщо пирій на городі (кукурудзу, пшеницю не можна обробляти!)
Амброзія це однорічний бурян, який розмножується насінням. Якщо вона відсіялась, то сходить буде дуже багато років. Але якщо її знищувати до цвітіння (можна раундапом і т.п, або просто зкошувати до цвітіння), то таким чином можна і позбутись. Ви вже самі вибираєте як: або вносите грунтові гербіциди - якщо на городі до сходів культури, або бризкаєте гербіцидом по сходах амброзії (але якщо бурян у фазі більше 4-х листків то і норма вище), або просто скошуєте до початку цвітіння.
Diti
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: агроном
Место проживания: Київ
Пункты репутации: 171
Проверенный

Сообщение Ируськин » 08 апр 2017, 10:52

Дякую Вам за пораду, Дмитро! :rose:
viewtopic.php?f=2&t=1427
Ируськин
Друзья
Друзья

Сообщение Diti » 11 апр 2017, 12:35

Ируськин писал(а):Дякую Вам за пораду, Дмитро! :rose:

Не має за що! Запитуйте, поки в мене є час, все що стосується агрономії, садівництва та виноградарства, а також засобів захисту рослин!!!
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение elenohka0 » 19 апр 2017, 08:39

Diti писал(а):
Ируськин писал(а):Дякую Вам за пораду, Дмитро! :rose:

Не має за що! Запитуйте, поки в мене є час, все що стосується агрономії, садівництва та виноградарства, а також засобів захисту рослин!!!

Як позбутися мокричника і ще такої красоти, назви не знайшла цього медоносу :blush:
Изображение
Изображение
Изображение
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, козоводство.
Место проживания: Украина, Львовская о
Пункты репутации: 662
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Diti » 20 апр 2017, 08:31

elenohka0 писал(а):Як позбутися мокричника і ще такої красоти, назви не знайшла цього медоносу :blush:
Изображение
Изображение
Изображение

Доброго дня!
Мокричник, мокрець - (Зірочник середній) і Глуха кропива пурпурова. Це дводольні ОДНОРІЧНІ бур'яни. Якщо гербіцидами, то потрібно знати - яку культуру вони засмічують. Якщо десь під деревами, то і Ураган Форте або щось подібне підійде. Якщо там де ростуть ранні овочі- краще скористатись "сапазином" (звичайною сапою). А загалом вони люблять вологі і родючі грунти. Уточніть де саме Ви хочете їх позбутись?.
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение elenohka0 » 20 апр 2017, 08:48

В літку їх нема в такій кількості, а на весні жах, я їх плоскорізом підрізаю і з ділянки виношу.
Мені потрібно перед посадкою (буряк, морква, капуста, картопля, кабачки) обробити. Раундап їх не знищує, а приторможує і робить знесиленими, але це не мішає їм кинути насіння.
Ось як заростає. Грядка з часником живе в фацелії, а решта за свята заросла красою.
Изображение
Изображение
elenohka0
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Птицеводство, козоводство.
Место проживания: Украина, Львовская о
Пункты репутации: 662
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Diti » 20 апр 2017, 09:52

Ясно. Справа в тому що, відростає бур'ян восени і зимує. Ну, якщо чесно, то Раундап знищує. (або Ви занижуєте норму, ефективна норма 50мл/5л води)
Тепер по ділу. Говорим про дрібну фасовку (тобто та яка є в магазині), і про захист від проростання насіння та ранніх сходів!!!
Буряк до сходів культури, по сходах - Бетанал (потрібно буде зробити три обробки. Осотин (клопіралід) - по сходах бур'янів. Можна змішувати.
Морква - Гезагард (прометрин) (до та після сходів культури) або Зенкор (метрибузин) - у фазі 3-4 листки.
Капуста - тут проблема (я не знаю препаратів в дрібній фасовці)
Картопля - (Зенкор)
Кабачки - накриваю їх банками і обробляю Раундапом. Через тиждень знімаю банки.
Часник, цибуля (на фото) - Тотріл
Основне - якщо у Вас всі ці культури разом, то зрозуміло що використання одного з описаних вище препаратів зашкодить іншій культурі культурі!!! Рішення - роздільний посів по ділянках.
Висновок: Починаємо боротись восени. Знищуємо ("сапазином" або хімією) бур'яни які підуть під зиму. Весна- той же "сапазин" або хімія вищеописана. Норми вказані в етикетках.
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Пред.След.

Вернуться в Наш сад