Абрикос и всё о нём.

Плодовые, ягодные культуры, виноградарство

Re: Абрикос и всё о нём.

Сообщение Diti » 18 апр 2017, 10:21

Яра писал(а):А еще: мы посадили годичные саженцы в этом году. Их нужно обрабатывать?

Компанії виробники не можуть писати "в період цвітіння" - потребує додаткових досліджень і грошей. Хвороба моніліальний опік поширюється/"заражает" інші кісточкові - пилком. Тому і обприскувати потрібно в період цвітіння. Коли проходить зараження.
Молоді саджанці обробляються найчастіше від "видимих" проявів. Тобто прискаєте їх тоді, коли є видимі ознаки хвороби/шкідника. Ви з них урожай всерівно не зберете в цьому році. Ваша задача зберегти листя і вигнать приріст/додаткові гілки. (і не забудьте підрізати верхівку після посадки - висота над землею 60-80см).
Diti
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: агроном
Место проживания: Київ
Пункты репутации: 171
Проверенный

Сообщение Diti » 18 апр 2017, 10:24

Ируськин писал(а):Ну вот как можно брызгать, когда дожди не прекращаются? :(

Є варіант: Чекаєте на "вікно" і збільшуєте концентрацію. Тобто, поки не ллє на голову (хоча б 4-6 годин в ідеалі), ви розводите препарат з розрахунку не на відро води а на 3-5 літрів. Враховуючи росу - це і буде потрібна концентрація. Ефективність можливо буде нижча, але буде!
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение Лукася » 24 апр 2017, 19:41

Немножко не по теме, но вопрос к Дмитрию: рано весной обработали черешню железным купоросом. нужно ли сейчас Хорусом, я читала. что медь и железо нельзя совмещать.
Лукася
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: Днепр
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение Diti » 25 апр 2017, 08:13

Лукася писал(а):Немножко не по теме, но вопрос к Дмитрию: рано весной обработали черешню железным купоросом. нужно ли сейчас Хорусом, я читала. что медь и железо нельзя совмещать.

Залізний купорос використовується для знищення мохів і лишайників на деревах. Хорус - для знищення первинної інфекції хвороб в холодний період. (Це два різні препарати для різних цілей) Змішувати мідний і залізний купорос для чого? (змішував для обробки буд.матеріалу - утворюються "розчинні хлопья". Змішувати Хорус (або інші препарати) з Мідним/залізним купоросом не рекомендовано.)
Я б обробив всі кісточкові (Хорусом)- черешню, вишню, абрикос, персик прямо по цвіту, можна добавити 1-2 ст. ложки меду для кращого запилення. Особливо зараз, коли температура знижується нижче 18 град.
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Сообщение Лукася » 26 апр 2017, 19:46

Спасибо за ответ. Смешивать Хорус и купорос я имела ввиду по-очередные обработки - сначала железо, а потом Хорус.
Лукася
Новый фермер
Новый фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: Днепр
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение Diti » 27 апр 2017, 08:17

Лукася писал(а):Спасибо за ответ. Смешивать Хорус и купорос я имела ввиду по-очередные обработки - сначала железо, а потом Хорус.

Значить я не зрозумів! 1-ша обробка купорос, 2-га хорус, 3-тя - тріазолова група, 4-та інсектицид від вишневої мухи, 5-та комплекс після збору врожаю, 6-карбамід в період початку опадання листя. Це такий "примітивний" догляд за черешневим садком. :)
Diti
Фермер
Фермер

Проверенный

Пред.

Вернуться в Наш сад