Я начинающий хрюновод .....

Re: Я начинающий хрюновод .....

Сообщение Krnatik » 23 мар 2015, 13:24

Большое спасибо
Krnatik
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: Козоводство, перепеловодство, овощеводство, птицеводство.
Место проживания: г.Луганск
Пункты репутации: 40
новичок

Сообщение Krnatik » 02 апр 2015, 09:41

Я правильно поняла, перед убоем хряка, за некоторое время до убоя нужно кастрировать? А зачем?
Krnatik
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: Козоводство, перепеловодство, овощеводство, птицеводство.
новичок

Сообщение Ераман » 02 апр 2015, 15:20

Krnatik писал(а):Я правильно поняла, перед убоем хряка, за некоторое время до убоя нужно кастрировать? А зачем?

Обязательно. Месяца за два....иначе мясо будет вонять кнурятиной
Трудно быть скромным,когда ты лучший.
Ераман
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: Козоводство,утководство, цыплята, гуси, квартирная живность
Место проживания: Сарата
Пункты репутации: 672
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Krnatik » 17 янв 2016, 13:52

незнаю куда написать, прошу здесь. У меня 3 свиноматки вьетнамки и хряк. Все живут вместе. Как узнать, что прошло время опороса у свиноматки? Нужно ли ее отделять от всех или можно только хряка отсадить от девок?
Krnatik
Фермер
Фермер

новичок

Сообщение Вадик 2013 » 17 янв 2016, 17:17

Смотреть по свиноматке и обязательно отделять ее в индивидуальный загон, по беременности и опоросу посмотрите тут viewtopic.php?f=17&t=19
Скромный Царь

"Делай то, что хочешь. Делай то, что считаешь правильным. Тебя все равно будут осуждать до конца жизни"
Вадик 2013
Почётный фермер
Почётный фермер

Вид фермерской деятельности: Козоводство, птицеводство, свиноводство, кролиководство, КРС...
Место проживания: Днепропетровск
Пункты репутации: 2587
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение pavlo911 » 15 май 2017, 08:08

потрібна консультація.... раптово вєтнамці перестали їсти...симптоматика - блювота, відмова від їжі і води....є 2 варіанти - харчове та інфекційне...захворіли зразу усі 5. корма не міняв, нового нічого не вводив...
pavlo911
новичок

Re: Я начинающий животновод
Сообщение pavlo911 » Вчера, 15:08

4 дня не їдять не пють...енрофлоксацин - не допомагає, не природньо пробують деякі свинки пити, вигинаючи у різні боки щелепу...таке враження ніби тризм жувальних мязів....правець???....або опік горла, стравоходу, шлунка - наявна блювота, але проносу - не має!!! можливо коли косив траву там попадалась кропива. Ваша думка?? чи може свинка зїсти кропиву, та так щоб отримати опіки внутрішніх органів???
pavlo911
новичок

С
Сообщение pavlo911 » Вчера, 16:09

дійшов до висновку - так як антибіотик не діє, це кропива!!! вколов усім дексаметазон, малявки відійшли зразу, їм видно меньше дісталося, хоча незвичне вивертання щелепи та чавкання іще присутнє, даю хліб без скоринки + молоко+яйця потрохи їдять і почали пити воду. питання може це щось всетаки було заразне??? один кабан, якого я хотів залишити на племя так і не відходить...не їсть, не пє, дихання важке - септичне, наявна температура....про розпад можна буде судити тільки після вскриття....чим іще можна допомогти???
pavlo911
новичок

Сообщение pavlo911 » Вчера, 19:15

щойно годував свинок - прогрес....їдять 4, виляють хвостиками, почалися бійки за корито.....але середній кабан - лежить, інтересу до їди не проявляє, тахіпноє, температурить, в легенях хрипи, зявилися виділення з носа - яке захворювання підходить під цю симптоматику??? якщо я втрачу кабана - життя на цьому не закінчиться, мені головне знати чи це либонь не якась бубонна чума, ящур, тиф, сибірка чи ебола - щоб не передалося людям....я мясо НЕ ПРОДАЮ...
допоможіть з діагностикою!!!
продовжую тримати на байтрілі і дексаметазоні...добре було б наводнити і розмочити, знялася би інтоксикація, але для форсованого діурезу - не має можливості його наводнити...я один і мені не має кому допомогти...
чекаю на ваші думки та пропозиції...
pavlo911
новичок

Вид фермерской деятельности: всього потрошки...
Место проживания: Львів
Пункты репутации: 0
новичок

Сообщение pavlo911 » 15 май 2017, 08:20

вдосвіта коли я випускускав курей, кабан встав, сам вийшов у вигульний майданчик і.........почав їсти .....КАКАШКИ!!!!!! я - в шоці!!!! що це??? з таким остервенінням!!! наївся, вмочив пятак у коритце з водою і ліг.....
дав кашку, свинки поїли, правда усе не доїли і травичку-щеричку - її зїли усю, вони її дуже люблять....
я пішов на роботу...
що це з ним??? бува не сказ???
pavlo911
новичок

новичок

Сообщение sarmat » 15 май 2017, 09:10

Я не спец в свиноводстве, но свинтусов держали всегда... Это точно не крапива, не знаю где как, а в наший местности крапива первая и зачастую основная зелень для свиней, правда дают ее в мешанках....
И это вряд ли болезнь- маловероятно что бы заболели все в один момент.... одновременно проблемы со всем поголовьем может быть только от корма-отравление.... нужно тщательно проанализировать что МОГЛО быть не так....
sarmat
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Овощеводство
Место проживания: Черниговская обл.
Пункты репутации: 529
ДоверенныйДоверенныйДоверенный

Сообщение Грета » 15 май 2017, 09:54

Зараз все щедро поливають отрутохімікатами. Не завжди ліцензійними. Часто дуже леткими. Ви впевнені, що та зелень що ви давали була в порядку. В знайомих гусята колись попаслися на обробленій травичці... Чи не на мусорці траву косили? Хто, що туди зливав ніхто ж не знає. До речі мікотоксини з зерна теж можуть давати веселу симптоматику. А вони можуть бути локально. Баба моя давала в підозрілих випадках вуглинки з печі. Звісно холодні:). Щось на зразок активованого вугілля. Може хто з досвідчених свинарів це прокоментуєте. А кропива гарний корм для свинок. Головне не обгодувати старою, коли буде закупорка.
Грета
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: Гуси, куры , индейки
Место проживания: Киев
Пункты репутации: 269
ПроверенныйПроверенный

Сообщение pavlo911 » 15 май 2017, 10:33

вугілля активоване, атоксіл та ентеросгель - його вони навіть з вареням їсти не хочуть.....мабудь мікотоксин...головне щоб не заразне щось! на смітниках я не кошу, хоч у Львові - дійсно проблема зі сміттям....їздить по усій Україні...
дякую за дописи, в обід піду подивлюся як вони...
pavlo911
новичок

новичок

Пред.След.

Вернуться в Свиньи