Крик души.

Общение обо всём на свете.

Re: Крик души.

Сообщение Тая Яремчук » 17 фев 2016, 21:02

Дівчата. мої дорогі прочитала Ваші розповіді і тепер сижу думаю, яку пити таблетку ,щоб заснути. І ще в таких батьків є діти.
Время бесценно. Хорошенько подумай, на что ты его тратишь. Бернард Шоу.
Тая Яремчук
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: козоводство
Место проживания: Район
Пункты репутации: 32
новичок

Сообщение Кузя » 17 фев 2016, 21:12

Тая, та ще ціла купа дітей. Оця "мамаша" віком 35років лишила на свого першого чоловіка в сусідньому селі П'ЯТЕРО дітей, а сама поселилась из новим співмешканцем у нас. В минулому році,коли народився хлопчик про якого йшла мова вище, вона мені заявила "Для того чоловіка народила п'ятеро, і цьому стільки ж народжу" :wacko:
Последний раз редактировалось Сорока 17 фев 2016, 21:18, всего редактировалось 1 раз.
Всегда смотри на вещи со светлой стороны, я если таких нет-натирай темные пока не заблестят
Кузя
Добрый фермер
Добрый фермер

Вид фермерской деятельности: кролики, козочки, цвечочки
Место проживания: Украина, Хмельницкая
Пункты репутации: 279
ПроверенныйПроверенный

Сообщение Сорока » 17 фев 2016, 21:23

Мля... Который раз риторический вопрос... Почему тому, кто хочет и может любить детей, кто готов на очень многое ради этих глазок - НЕТ. А вот таким тварям - сколько тр...ся, столько и родит. ПОЧЕМУ?!!! :(
не верьте слухам - я намного хуже...
Изображение

ПРАВИЛА ФОРУМА. ЧИТАТЬ ВСЕМ!

Нужна помощь =>>>>
Сорока
Главный модератор
Главный модератор

Вид фермерской деятельности: Козы, Корова, птица
Место проживания: Солнечная система
Пункты репутации: 4297
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Ксеня_ » 17 фев 2016, 21:23

Можете кидати у мене помідорами, але я б забирала дітей у батьків, які пють і гуляють. Якщо у дітей є родичі з совістю, то заберуть діток й будуть піклуватися про них, бо інакше нічого доброго цих діток не чекає. Я місяць тому була з сином у дитячій лікарні в відділенні для немовлят й надивилася на цих горе-матусь. Вони сидять у лікарні з своїми немовлятками, бо бояться соціальних служб й міліції, інакше їх би звідти вітром здуло. Одну міліція тиждень шукала, бо привезла двохтижневу дитину й втекла сама гуляти. І головне, що навіть у дитячій ларні вони умудрялися пити й курити. Мені було шкода цих діток, коли їх виписували з лікарні, бо прекрасно розуміла, що тут мама мусіла годувати, перевдягати й мити, а дома ця дитинка буде мучитися.
Ксеня_
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: цветоводство
Место проживания: Івано-Франківськ
Пункты репутации: 162
Проверенный

Сообщение Кася » 17 фев 2016, 21:27

Я працювала у будинку маляти. Сама виховую дитину із сиротинця. Настає час і діти розшукують таких горе-батьків. Спілкуються, намагаються чимось допомогти. Бо то ж бичите "мама". Це ще тяжче...
Кася
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: починаємо спочатку
Место проживания: Україна
Пункты репутации: 2374
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Сообщение Тая Яремчук » 17 фев 2016, 21:39

В моєму селі також є такі ,що не водять дітей у садік тому ,що дітей треба кожний день мити і чистеньке одівати. А самі получат гроші детячі і давай то в кафе .....
Время бесценно. Хорошенько подумай, на что ты его тратишь. Бернард Шоу.
Тая Яремчук
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: козоводство
Место проживания: Район
Пункты репутации: 32
новичок

Сообщение Slonik » 18 фев 2016, 03:40

Повбивав би таких батькiв.
Хочешь рассмешить Господа! Расскажи Ему о своих планах.I do not kiss men .
Slonik
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: харьков
Пункты репутации: 3140

Сообщение Lana -Svetlana » 18 фев 2016, 06:57

А я скажу по іншому. Може для тієї дитинки відмова батьків - єдиний шанс на нормальне життя.
Що з нього виросте в такій сім'ї? Алкоголік з поламаною психікою? Якщо манюні 1р 1 міс, такі дітки швидко все забувають ( не треба далеко ходити - мій малий, вік такий самий: за два тижні в лікарні не впізнав свою кімнату, не впізнав одразу тата ( всього 2 тижн)
Років 17 назад в нашому селі сталася страшна трагедія: багатодітна сім'я, батьки п'ють. Новорічні свята, тато помер від горілки, мама бере старшого сина (10 років) і йде вночі в снігопад і мороз через поле в сусіднє село (не знаю, за яким хрєном, лишає в холодній хаті меньших дітей з трупаком). По дорозі в неї відходять води, вона починає народжувати і замерзає разом з дитинкою. Старшого хлопчика знаходять аж зранку мисливські собаки, вже з обмороженими руками- ногами, бо дитина зняла курточку і накрила маму і немовлятко. Молодших дітей знах теж зранку сусіди.
діток усиновили євангелісти (буд сім типу). Довго лікували, особливо старшого. Зараз цьому хлопцю 27, він має гарну роботу за границею (якийсь контракт в Китаї), сає майбутнє....
Про менших точно не знаю, але не думаю, що вони бухають чи нюхають клей
Чому завжди чекаємо на диво?
Адже дива ми створюєм самі -
В підмісячному світі все можливо!
Lana -Svetlana
Общительный фермер
Общительный фермер

Вид фермерской деятельности: Новичок козоводства
Место проживания: Хмельницкая обл
Пункты репутации: 1802

Сообщение Ксеня_ » 18 фев 2016, 08:58

Lana -Svetlana писал(а):А я скажу по іншому. Може для тієї дитинки відмова батьків - єдиний шанс на нормальне життя.

Ви дуже влучно це сказали одним маленьким реченням.Знайома з одним хлопчиком. Зараз він уже дорослий чоловік, а коли познайомилися, то йому було 12 років, а його сестричкам 8 і 7. Цих дітей усиновив в дорослому віці один самотній чоловік( йому дали дозвіл на усиновлення, бо була чудова репутація). Хлопчик спочатку не міг звикнути до дитячого будинку й у 10 років втік із нього й пішки пройшов 30 км. додому. Я не знаю, що він там побачив і почув, але сказав, що ніколи туди не повернеться й про ту жінку (про свою маму) не хоче згадувати. Хлопчикві й його сестрам дали чудовий шанс вирости добрими людьми. А бачили б ви які це гарні й чуйні діти.
Ксеня_
Фермер
Фермер

Вид фермерской деятельности: цветоводство
Место проживания: Івано-Франківськ
Пункты репутации: 162
Проверенный

Сообщение Ксения » 23 мар 2016, 21:58

Блин незнаю куда написать о своей проблеме.У меня большая проблема.В инкубаторе Бест 200 перестал крутится вентилятор.Так все работает а вентилятор не крутит.Все яйца и те что выводятся и что инкубируются все в 2 этажа всунула в 2 квочки.Что же мне делать.У меня паника.
Ксения
Надёжный фермер
Надёжный фермер

Вид фермерской деятельности: птицеводство
Место проживания: Волынь
Пункты репутации: 743
ПовышенныйПовышенныйПовышенныйПовышенный

Пред.След.

Вернуться в Общалка